Inspectoratul Școlar al Municipiului București, alături de Centrul Metropolitan de Educație și Cultură „Ioan I. Dalles” și Primăria Municipiului București, susține campania națională de conștientizare și prevenire a consumului de droguri în rândul tinerilor.
Campania „România își salvează viitorul! Copiii sunt viitorul nostru!”
Related Posts
DiscoverEU
Ai 18 ani și locuiești într-o țară participantă la programul Erasmus+? E timpul să ieși din zona de confort. Când ...
Rezultate olimpiada Limba Engleza faza Scoala 2024
Program depunere contestatii 05.03.2024 ora 11.00-15.00 la secretariatul unitatii scolare sau pe email liceuleconomic1@s4.ismb.ro ...